Haber

Emre Aydın Bursa’da Sahne Aldı

Emre Aydın ‘Bursa’da konser vermek keyifli’ dedi, elektrikler kesildi

BURSA – Türk rock müziğinin sevilen ismi Emre Aydın, dün akşam Bursa Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Geçmişten günümüze sevdiği müzikleri seslendiren Aydın, ‘Bursa’da sahne almak çok keyifli’ derken elektrikler kesildiğinde Bursalı seyircilerle unutulmaz bir gece yaşadı.

Türk rock müziğinin sevilen ismi Emre Aydın, dün akşam Bursa Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Birbirinden güzel şarkılarını Bursalılar için seslendiren Aydın’ın Bursalı dinleyicileri de şarkılarına eşlik etti.

Hayranlarını ‘Ona Dokunana Git’ müziğiyle selamlayan Aydın, ‘Elveda’, ‘Beni vurma, beni yerde bırakma’ ve Barış Manço’nun ‘Anladın mı’ gibi klasik müziklerini seslendirdi. , değil mi?’ Şarkının ardından Mazhar Fuat Özkan’ın “Gelme” modüllerini “Özkan Uğur’a Sevgiler” diyerek seslendirdi.

‘Bursa’da oynamanın çok keyifli olduğunu söyledi’, elektrikler kesildi

Şarkının ortasında Bursa seyircisiyle hasret gideren Emre Aydın, Bursa’da olmaktan mutlu olduğunu dile getirirken talihsiz bir olay yaşandı ve elektrikler kesildi. Emre Aydın; ‘Bu salonda oynamak çok keyifli. Bu gece burada olduğunuz için çok teşekkür ederim. Çok hoş görünüyorsun. Müzik yapmak, sahnede canlı müzik yapmak çok güzel ama bazı seyircilere daha büyük bir coşkuyla geliyoruz. ‘Bazı salonlara o salonlardan o kadar çok geliyoruz’ deyince elektrikler kesildi, izleyenler şaşkına döndü.

Tüm müzikseverler telefonlarının ışıklarını yakıp sahneyi aydınlatarak Emre Aydın’ın en sevilen şarkılarından ‘Git’i Bursalılarla birlikte söyledi. O görüntüler ünlü müzisyeni duygulandırdı. Arızanın giderilmesinin ardından sahneden izleyicilere seslenen Emre Aydın; “Ben de tam ‘Bu salona geldiğimiz için çok mutluyuz’ diyecektim ve Bursa seyircisine büyük keyifle çalıyoruz. Aslında söylediklerim salonun ne kadar altın dolu olduğunu kanıtladı, süpersiniz.” şarkıyı tekrar söyledi. Kendisine eşlik eden binlerce Bursalı müziksever, Emre Aydın’ın müziğine hayran kaldı.

Bursa’da hüzünlü bir gece yaşatan ünlü sanatçı, konser sonunda Bursalılara teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu