Haber

AK Parti 2023 hedeflerine ulaşmak için saha çalışmalarına hız verdi

AK Parti, yeni dönemle birlikte belirlediği hedeflere ulaşmak için aktif olarak çalışmaya odaklandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ziyaretleri ve açılışları devam ederken, AK Parti teşkilatları yeni dönemle birlikte saha çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda yaz döneminde yoğun saha çalışması yürüten il ve ilçe teşkilatları, ağustos ayında geleneksel hale gelen ‘Kent Buluşmaları’ 2023 yılı projesini başlattı.

Bakanından saha çalışanına, milletvekillerine, il başkanlarından mahalle temsilcilerine kadar tüm kadrosuyla 2023 yazında sahada vatandaşla iç içe olacak. Bu süreçte 21 ilde yapılan tüm iş ve hizmetler vatandaşla paylaşılırken; Yeni dönemle birlikte yurdun her köşesindeki talep ve beklentiler dinlenecek.

81 il, 922 ilçe

AK Parti Genel Merkez koordinasyonunda yürütülen çalışmada Bakanlar, AK Parti MKYK üye ve milletvekillerinin katılımıyla 81 il ve 922 ilçede düzenlenen programlarda vatandaşların sorunlarını dinleyecek. AK Parti siyaseti anlatılacak.

Bu çalışmalar kapsamında esnaf ve iş yeri ziyaretleri, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşları ile toplantılar yapılacak. Engelli ve yaşlı vatandaşların yanı sıra gazi ve şehit aileleri ziyaret edilerek Cumhuriyetin 100. yılı birlik ve beraberlik içinde vurgulanacak.

İl başkanlıkları tarafından düzenlenen teşkilatlanma toplantılarında, diğer siyasi partilerden AK Parti’ye katılanlara ‘hoş geldiniz’ diyerek rozet takma törenleri yapılacak. İl başkanları, ilçe başkanları ve önceki dönemlerde görev almış milletvekilleri ile siyasi deneyimleri kapsamında istişarelerde bulunulacak. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu